Літієві «батарейки» — як воно буває.
Таки ж весна і таки ж давно пора на велосипед.
Проміж іншого треба було поставити літієві елементи CR2032 у велокомп’ютер та в його давач пульсу. Якраз незадовго до того я знайшов у завалах купку цих елементів. Провалялися років вісім чи десять. Ставлю одну у велокомп — наче працює. Ставлю другу у детектор пульсу — не працює. Відклав, поставив наступну, поїхав.
Все було нормально, доки пульс не перевищив межу. Комп жалібно пропищав і перевантажився. Не тягне батарейка.
Вже вдома почав знову тасувати батарейки і вирішив, що заплутався.
Ця щойно наче працювала к компі, гучно і радісно пищала (монітора поруч досить, щоб вважати, що мій пульс 250 ударів на хвилину), але не працює у детекторі пульсу.
Та — навпаки — щойно працювала в детекторі, але комп з нею не встигає помітно пискнути.
Інша не прауює ні там, ні там, але це можна зрозуміти.
Відклав всі вбік, вишикував і почав по черзі перевіряти напругу холостого ходу та струм при навантаженні на 100 Ом, після чого перевіряти в приладах.
Після замірів стало все зрозуміло.
Ті, що давали напругу 2.88…2.92 В та струм 20..24 мА — працюють у велокомпові, не просідають. Для детектора пульсу, схоже, не вистачає напруги.
Ті, що давали напругу 3.1…3.15 В та струм 0.7-1.2 мА — працюють в детекторі пульсу. Навантаження (радіоканал) імпульсне з малим часом активності і гарний конденсатор виручає. Комп з ними перевантажується по кожній спробі пропищати.
З тими, що давали 2.5…2.7 В та струм 0.5-1 мА все зрозуміло — вони вже працюватимуть хіба як елементи енергоцентралі живлення «Зірки смерті» або як щити для вархаммерівських вояків.
Александр, извиняюсь за нескромный вопрос.Зачем пульсометр? Это ж для спортсменов, как я понимаю, или не?))
Увлекаюсь, могу передать нагрузку на сердце. Несколько раз доводил до неправильного состояния.
А теперь оно попискивает «сбавь обороты, если хочешь сам домой доехать».
Минимальную границу я ставлю ниже состояния покоя, именно держать в пределах для повышения эффективности тренировки мне не надо. Каденс тоже не меряю, его и нет в моём приборчике.
Понял. Только говорят что само сердце обычно не болит. В нём очень развитая мышца. Вернее, оно может болеть только когда уже совсем плохо, типа инфаркта. Скорей всего это межрёберные нервы. В любом случае, лучше длительная невысокая нагрузка, нежели интенсивная, пусть даже короткая. Если ездите регулярно, то сердце растягивается, пульс в покое уменьшается… Хорошие пульсометры показывают даже состояние организма, т.е. упадок сил, болезнь и т.п. Каденс важен для коленей, ну и определяет что больше работает – мышци или сердце. Сам имею слабость к велосипеду, только зимой ленюсь.))
Отчего то error 404 выскакивает при ответе. Из за этого и получаются дубли((.
Ну вот он-то и был. Хоть и давно уже, и «мелкоочаговый», но…
Пульсометр именно для лимитирования нагрузки на уровне «невысокая» используется, так как по самоощущениям в азарте/удовольствии поездки до поры до времени незаметно, что залез далековато.
Что за 404 и почему дубли — не знаю. Первый раз такое.
Я раніше намагався зробити автоматичний стенд для тестування та тренування – “прокачки” акумуляторів. Кілька разів робив – щось дуже складне виходило, й зупинявся на тому. Зараз мені знайомий видав акумулятор, то тепер я знов узявся, але роблю варіант значно простіший.
Отримував приблизно такі графіки: http://dl.dropbox.com/u/12274096/cyc_9m%2017.08.2006.png