Розчистка завалів-2

Sic transit gloria mundi

Із запропонованих раніше мікросхем практично нічого нікому не знадобилося.
То цей раз просто викинув, і не лише ці AVR-ки, півтора десятки ATmega8515 і пів десятка ATmega32, а ще й купу різної дрібноти

ATmega8515 і ATmega32

4 коментарі to “Розчистка завалів-2”

 1. Ivan сказав:

  Вай вай! Я би забрав ATmega32!!! Натрапив на цей пост в пошуках згадок про помилку *** buffer overflow detected *** на етапі Linking: main.elf, рішення якої я випадково щойно знайшов і хочу поділитися, бо ніде не знайшов рішення. Потратив 2 дні, дійшов до компіляції всього avr-toolchain. Так і не добився. Поки в одному з вікон терміналу тестовий проект скомпілювався. В іншому вікні цей же проект видавав цю помилку. І як всі подібні баги все було просто. В тому терміналі, де лінковка проходила успішно я перед цим змінив мову середовища на англійську: LANG=en !!!
  З-за цього прикрого бага я більше року мусив вести розробку на AVR в Windows, добре що була наклейка на ноутбуці, бо я проти піратського софту.

  Може комусь знадобиться.

  Баг цей здається з’явився починаючи з xUbuntu 16.04. Зараз в мене Mint Cinnamon 17.3,
  avr-gcc 4.9.2+Atmel3.5.0-1
  avr-libc 1.8.0+Atmel3.5.0-1
  binutils-avr 2.25+Atmel3.5.0-2
  gdb-avr 7.7-2build1

  • ReAl сказав:

   Отакої!

   Воно так і має бути, бо «барахло — то речі, які стають потрібними після викидання».
   Я ще косився на них, а тоді таки викинув.

   Можу запропонувати штук шість-сім ATmega64-16, але вони запаяні у плати, які важко використати для чогось, окрім початкової мети. Хоча поздувати не проблема. Лежать на роботі, там місця більше ;-), то досі не викинуті.

   • Ivan сказав:

    Круто! Забираю!
    Паяльний фен, на жаль, в мене все ще в стадії запчатин, тим більше буде стимул зібрати його. Бо купувати жаба давить, то колись купив саму ручку, а плату контролера сам розробив.
    Ви, я так розумію в Києві проживаєте? Напишіть, будь ласка, на вказану ел. пошту, домовимося про передачу.

    • ReAl сказав:

     У Києві я працюю, буваю не кожен день.
     Здути можна у нас на роботі, у нас є ACCTA-301. Як доберуся і поздуваю чи кого попрошу, то напишу в пошту.
     Ще в неліквідах є близько десятка HEF4094 (регістри зсуву serial→parallel) і ключів ULN2003 в DIP-корпусах, може комутатори MC14051 в SO-16 залишилися — теж можу віддати, надсипати КТ3102 і чогось із групи КД521-КД522, виводне використовується лише для макетування у безпаяльних макетках, а на те багато не треба.

Leave a Reply

[flagcounter image]