Трояндочки з тіста

Sorry, but this post is not available in English

Try to read in Ukrainian or use translation services.

13 Responses to “Трояндочки з тіста”

 1. Тарас says:

  Питання від чайника кухні: Цікаво, там олії не треба? І я тут розтираю цукор з яйцями (ложкою об стінку кастрюлі) і відслідкував що піна починає з’являтись. Що робити? 🙂

  • ReAl says:

   Ну от, а я сьогодні лише під вечір до комп’ютера доповз. То воно вже все експериментально з’ясоване.

   Тут на фото сковорідка з фторопластовим покриттям, ніякої олії не було потрібно.
   На алюмінієвій треба крапелиночку, ледь-ледь аби змастилося. Додавати лише при потребі й знову краплю, розтерти лопаткою. Але сковорідка має бути дуже чистою, якщо сильно липне, то олія мало допоможе (допоможе лише неприйнятна з точки зору присмаку кількість).
   Чавунна сковорідка залежно від стану може обійтися без олії.

   На поверхні тіста трохи піни завжди буде, розтерти яйця із цукром без утворення піни важко (навіть тоді, коли піна потрібна 😉 ). Тут я мав на увазі не цю легку пінку, а ту піну, що утворюється при збиванні (і при надто активному розтиранні). Вона не підніметься до поверхні і не опаде під час відстоювання тіста. Через неї пелюстки не вийде зробити тонкими, важко буде красиво обігнути.

   • Тарас says:

    Сайт після того як я написав тут коментар завис. Ну але все вийшло успішно, дружина сказала що тепер не боятиметься що дитина від голоду помре, якщо вона колись лишить мене з нею самих. Без олії, тефлонова сковорідка. 6 і 7 квітки зіпсувались тим що пелюстки почали прилипати до сковорідки, і відриваючи їх я їх трохи порвав. Проблема вирішилась паузою в роботі і миттям сковорідки (певне залишки цукру приклеювали листки). Після миття почало виходити ще краще.

    Ну а найкраще звісно те що невдалі варіанти можна швидко з’їсти, і ніхто не помітить невдачі. 🙂

    • ReAl says:

     Завис чи ні, не знаю, але обидва коментарі чогось були у спам-відстійнику.

     Ото ж я й кажу, що поверхня має бути _дуже_ чистою. Перші могли не прилипати (прилипати слабо), бо на той бруд ще недостатньо налип цукор (тут ще грає свою ролю прогрів сковорідки з часом, може треба було трохи прикрутити вогонь після декількох трояндочок).
     Злегка надірвані пелюстки теж часто можна якось повернути чи обіграти. А от «можна швидко з’їсти» не так перевага, як недолік, нижче он SunD’Ra писала, що то зовсім біда 🙂

 2. […] прочитайте оригінальний допис на сайті майстра — там детально описано рецепт і технологію, […]

  • dor says:

   Ой, як класно, що ти ще й вписав про Березовського 🙂

   • ReAl says:

    А як же!
    Я спочатку був написав в шарі титрів

    music: Maxim Berezovsky
    roses: ReAl

    Але як побачив те вже написаним, то вирішив, що то надто «нахально» і виправив.

 3. dor says:

  ААААААААА!!!!!!! Бо-омммба!!!

  YESSS!!!!

  🙂 🙂 🙂

  ps. Вітаю!! Із тим, що ти нарешті _і це_ встиг! Уря! Мене завжди вражало твоє вміння не лише «зібрати макетку», а і вкласти «це все» у гарненьку коробочку із ручкою і випаленими (випалювачем, хто не знає, про що мова.) підписами!!! УРРР-Я!

 4. SunD'Ra says:

  ойй яка смакотаа, аж слинки закапали на клаву.
  як тільки матиму можливість, обов*язково спробую:) дякую за майстерклас

  • ReAl says:

   Цього року я сьомого їх робив, жаль, тоді ж ввечері не встиг викласти.
   Але ж 8 березеня «не догма, а керівництво до дії», і «колись давно» я їх частіше робив.

  • ReAl says:

   Хех…™
   Тут вони не просто швидко зникають, а швидко зникають у невідомих відомих-але-від-того-не-легше напрямках. Парочку туди, парочку сюди…

   Виникла думка якось швиденько зробити половинну порцію — з двох яєць. Це вийде дев’ять таких непоганих трояндочок. А тоді поставити якусь кіношку, сісти втрьох і тут же їх із чаєм вмолоти.

   Ммм… перед початком роботи вимкнути вхідного дзвоника і ввімкнути його лише після закінчення фільму трояндочок.

   • SunD'Ra says:

    ехх, у мене трояндочки ніяк не хочуть виходити:) пелюстки зникають тільки-но покинувши межі пательні))) дуууже смачнющі і що найголовніше – прості у виготовленні!)

    • ReAl says:

     А ти думала, що буде легко? Терпи…
     Тут майже як у скульптора, тільки йому в процесі роботи треба прибрати все зайве, а тут, як і при готуванні звичайних млинців, треба прибрати всіх зайвих. Ну а якщо самій собі не віриш — є така штука, як протигаз 😀

Leave a Reply

[flagcounter image]